Toplam Yükleme : 10.664.775

ISO Commander 1.6 ve Türkçe Yaması

ISO Commander 1.6 ve Türkç Resmi
  • Boyutu:1034 Kb.
  • Üretici:Ali K.
  • Tarih:18.07.2008
  • Bu Hafta: 50
  • Toplam:911
%100 İndirin
Aciklama:
Seçmiş olduğunuz dosya ve klasörlerden ISO dosyası ve Boot (Açılış) disketleri oluşturmaya yarayan ve ayrıca varolan ISO dosyalarını da açmaya yarayan bir program.
ISO Commander'in CD/DVD gibi araçlardan imaj yönetmeye, kendinden açılabilir (Bootable) CD'ler oluşturmaya, direk imaj düzenlemesi, değiştirilmesi, IN/ISO/DAO/TAO/NRG gibi imaj türlerinden standart ISO dosyasına dönüştürme özelliği de mevcuttur.
Microsoft Windows XP standart arayüz tarzında ve kolay kullanılabilir özelliğe de sahiptir. Uzun dosya adı, özelleştirilebilir araç çubuğu, otomatik imaj tanıma, özelleştirilebilir eylemler, sürükle bırak tarzda çalışma gibi çeşitli özellikleriyle kolay yönetim ve düzenleme sağlayabilir.
Dosya ve klasörlerden gelişmiş arama özelliğiyle hem direk arama yapabileceğiniz gibi yardımcı karakter kullanım yoluyla da arama
yapabilirsiniz.
Özellikleri
Dosya ve klasörleri sürükle bırak yöntemiyle düzenleyebilir
Sabit diskinizdeki dosyalardan imaj oluşturabilir
Farklı imaj biçimlerini standart ISO biçimine dönüştürebilir
Kolay kullanım
Uzun dosya adı desteği
Gelişmiş arama, düzenleme.
Desteklediği türler: BIN/ISO/DAO/TAO/NRG
CD-ROM'larda kullanılan ISO 9660 ve Joliet dosya uzantı desteği
Program 30 günlük deneme sürümdür. Ayrıca birde 350 mb yazma sınırı vardır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ISO Commander 1.6 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ISO Commander 1.6 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ISO Commander 1.6 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.