Toplam Yükleme : 10.710.587

Robin Hood - Defender of the Crown Türkçe Yama

Robin Hood - Defender of t Resmi
  • Boyutu:153 Kb.
  • Üretici:Proyama
  • Tarih:28.07.2008
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:1.581
%100 İndirin
Aciklama:
Robin Hood Defender Of The Crown adlı oyunun Türkçe Yaması.
Robin Hood : Defender of the Crown oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Robin Hood - DotC klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Robin Hood - DotC klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Robin Hood - Defender of the Crown 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Robin Hood - Defender of the Crown 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Robin Hood - Defender of the Crown Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.