Toplam Yükleme : 10.662.219

BattleField 2 Türkiye Modu

BattleField 2 Türkiye Modu Resmi
  • Boyutu:43996 Kb.
  • Üretici:N/A
  • Tarih:01.08.2008
  • Bu Hafta: 412
  • Toplam:2.528
%100 İndirin
Aciklama:
Yeni bir oyun motoruyla donanmış şekilde karşımıza çıkacak olan Battlefield 2'de artık günümüzün teknolojisi ile savaşıyoruz. Electronic Arts modern savaş ortamını Vietnam ve 2. Dünya Savaşı’nı ölümsüzleştirmiş ve son derece popüler olan oyun serisi olan Battlefield serisine uyarlamış.
Takım liderlerinin erleri satranç tahtasındaymış gibi yönetmesine izin veren “kumandan” modu, oyuna yeni bir bakış açısı getirmiş. Oyuncular üç farklı koalisyon arasında güç birliği yapabiliyor ve bu sayede oyun takım çalışmasına bağlı kalırken heyecanından bir şey kaybetmiyor. Kayda değer bir şekilde geliştirilen ses ve görüntü kalitesinden başka, oyuna bir de oyuncu sayısına göre değişen harita özelliği eklenmiş. Battlefield 2 bütün bu özellikleriyle oyuncuya daha fazla olmasa bile en az kendisinden öncekiler kadar aksiyon sağlamayı vaat ediyor.
Battlefield 2 Türkiye Modu 1.0
Bu yama ile Battlefield 2 de Türk takımını seçebilirsiniz..
Not: Yanlız Battlefield 2 1.2 yaması ve Euro Force yaması gerekmektedir!
Yükledikten sonra yamanın içindeki açıklama dosyasını mutlaka okuyunuz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde BattleField 2 Türkiye Modu'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce BattleField 2 Türkiye Modu 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra BattleField 2 Türkiye Modu Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.