Toplam Yükleme : 10.709.625

BearShare 6 Türkçe Yama

BearShare 6 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:288 Kb.
  • Üretici:Özgür Özyiğit
  • Tarih:11.08.2008
  • Bu Hafta: 76
  • Toplam:1.876
%100 İndirin
Aciklama:
BearShare 6 programı ile Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV, JPEG, GIF ve diğer türdeki dosyaları aratıp istediklerinizi kendi bilgisayarınıza yükleyebilir ve kendi dosyalarınızı da başkaları ile paylaşabilirsiniz.
Programın kolay kullanışlı arayüzü sayesinde de arama, yükleme ve dosya paylaşımını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Program ile dosya paylaşımı yaparken sohbet yapma imkanınızda var. Program kurulduktan sonra küçük bir üyelik işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Programın Başlıca Özellikleri :
Müzik ve video paylaşabilir, araştırabilir ve indirebilirsiniz.
Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüleyebilirsiniz.
Eski arkadaşlarınız ile yeni dostluklar kurabilir ve sohbet edebilirsiniz.
Arkadaşlarınız ve favori sanatçılarınız hakkında yorum yapılmasına izin verebilirsiniz.
Diğer kullanıcılarla beraber müzik dinlerken mesaj yollayabilir ve anlık mesajlaşabilirsiniz.
Yenilikler:
100% temiz kurulum
Markalanmış yeni arayüz
Daima en hızlı indirme
Anlık arama önerme teknolojisi
Kötü dosyalara ebeveyn koruması ve giriş engellemesi
Otomatik virüs koruması
Tam fonksiyonlu medya oynatıcısı ile gösterişli düzenleme özelliği...
Yamayı kurmaya başlamadan önce BearShare 6 v2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Bear Share 6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\BearShare klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\BearShare klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde BearShare 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce BearShare 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra BearShare 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.