Toplam Yükleme : 10.654.781

LimeWire Turbo Accelerator 4.1.9 Türkçe Yama

  • Boyutu:5950 Kb.
  • Üretici:Ersin DEDE
  • Tarih:11.08.2008
  • Bu Hafta: 40
  • Toplam:2.036
%100 İndirin
Aciklama:
LimeWire Turbo Accelerator; Limeware ile dosya çekmeye yardımcı olan bir programdır. Program ile dosya indirme hızınız %200 ile %400 oranında artmaktadır. Ayrıca LimeWire Turbo Accelerator kullanarak bağlantı kopması gibi sorunları büyük ölçüde aşabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce LimeWire Turbo Accelerator 4.1.9 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı programı kurduğunuz dizine kurmalısınız. Örnek: C:\Program Files\LimeWire Turbo Accelerator. Varsayılan olarak bu yama belirttiğiniz dizine kopyalanacaktır. Eğer ki siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız Gözat...butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı program klasörünün bir yedeğini almanızı önriyoruz.Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde LimeWire Turbo Accelerator 4.1.9 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce LimeWire Turbo Accelerator 4.1.9 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra LimeWire Turbo Accelerator 4.1.9 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.