Toplam Yükleme : 10.657.637

Neighbours From Hell Türkçe Yama

Neighbours From Hell Türkç Resmi
  • Boyutu:5609 Kb.
  • Üretici:Alperen Berat
  • Tarih:13.08.2008
  • Bu Hafta: 923
  • Toplam:8.436
%100 İndirin
Aciklama:
Neighbours From Hell alışıla gelmiş oyunlardan farklı basit oynanış tarzına rağmen eğlenceli oluşuyla büyüklerinde ilgisini çekmeyi başardı. Bağımlılık yapan bu oyunda amacımız komşumuza yakalanmadan onu sinirlendirecek şakalar hazırlamak. Oyun tatlı grafikler ve sempatik sesler ile tadına doyulmaz bir atmosfer oluşturuyor. Oyunun %75 oranındaki bölümü Türkçeleştirildi. Devamı gelecektir.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Neighbours From Hell oyununu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Neighbours From Hell oyununu kurduğunuz dizinindeki /data klasörüne kurmalısınız.(kurulum işlemi bunu yapacaktır!) Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak JoWooD\Neighbours From Hell\data dizinini seçiniz
Not: Her ihtimale karşı JoWooD\Neighbours From Hell\data klasöründeki GAMEDATA.BND dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Neighbours From Hell 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Neighbours From Hell 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Neighbours From Hell Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.