Toplam Yükleme : 10.664.707

Kaspersky Antivirüs 2009 Türkçe Yama

Kaspersky Antivirüs 2009 T Resmi
  • Boyutu:6170 Kb.
  • Üretici:CobraKAAN
  • Tarih:19.08.2008
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:4.791
%100 İndirin
Aciklama:
Kaspersky Lab ürünlerinin, bilinen virüsleri tespit ettiğini gösteren oranlar, endüstrinin en önemlileri arasında bulunan hatırı sayılır test laboratuvarları AV-Test.org ile AV-Comparatives.org tarafından yönetilen bağımsız testler (toplam tespit oranları sırasıyla 98.86% ve 98.46% olmuştur) sayesinde doğrulanmıştır.
Bağımsız birkaç teste göre, Kaspersky Lab ürünleri sistem performansında en düşük vuruşa sahiptir. Dosya, antivirüs korumasıyla kopyalandığı esnada en düşük sistem yavaşlatmasını sağlamıştır. AV-Comparatives.org araştırma laboratuvarı tarafından yürütülen bağımsız testler, Kaspersky Lab’ın yeni tehdit tepki zamanını 0’dan 2 saate kadar kısalıkta göstermiştir.
Kaspersky Business Space Security’de bulunan bir uygulama olan Kaspersky bilinmeyen tehditlere karşı proaktif koruma sağlayan bulgusal bir çözümleyici içerir. Kasım 2007’de, AV-Comparatives.org tarafından yürütülen testlerin sonucuna dayanarak, Kaspersky Lab ürünlerini içeren bulgusal çözümleyiciye, en üstün belge Advanced+ ödülü verildi. Kaspersky Lab çözümü, ek bir koruma düzeyi davranış engelleyici (proaktif savunma modülü olarak yapılmış) sağlar. AV-Comparatives tarafından yürütülen testlerin sonuçları temel alınarak, Proaktif Koruma Ödülü’nü almıştır.
Öncelikle indirdiğiniz yamayı kurunuz.
Daha sonra bildirim alanındaki kaspersky simgesine sağ tıklayınız.
Açılan menüden Settings butonuna tıklayınız. Açılan pencerede Sol alt köşede bulunan Apparence butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede sağ tarafta Use Alternative Skin kutucuğunu işaretleyiniz. Kutucuğun altındaki Browse butonu aktif olacaktır. Browse butonuna tıklayınız. Yeni açılan pencerede az önce kurduğumuz yama klasörünü seçeceğiz. Varsayılan olarak yama C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky 2009 - Tryama klasörünü seçiniz.
Pencereden Apply butonuna daha sonrada OK butonuna tıklayınız.
Kaspersky anti-virüs 2009 %100 Türkçe olacaktır


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Kaspersky Antivirüs 2009 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Kaspersky Antivirüs 2009 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Kaspersky Antivirüs 2009 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.