Toplam Yükleme : 10.660.875

Driver Genius Professional 2008 Türkçe Yama

Driver Genius Professional Resmi
  • Boyutu:5230 Kb.
  • Üretici:TrYama.Net
  • Tarih:27.08.2008
  • Bu Hafta: 57
  • Toplam:4.435
%100 İndirin
Aciklama:
Driver Genius Pro 2008 adlı programın Türkçe Yamasıdır. Bilgisayar kullanan herkesin bir şekilde karşılaştığı sorunlardan birisi hiç kuşkusuz ki donanım sürücüsü sorunudur. Kullandığınız işletim sistemi donanımızı yüklemez. Sizin elinizde donanım Cd'si yoktur ya da kaybolmuştur. Yada yeni işletim sistemi mevcut sürücüyle çalışırken sorunlar çıkartmakta ve sürücü güncelleştirilmesi söz konusudur.
Evet tüm bu saydıklarımız özellikle profesyonel bilgisayar kullanıcısı olmayan geniş bir kitleyi ilgilendirmektedir. Tüm bu sorunların üstesinden gelebileceğiniz ve iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmanıza gerek olmadan donanımlarınızı sorunsuz olarak yükleyebileceğiniz ve güncelleştirebileceğiniz bir program mevcut, Driver Genius Professional.
Driver Genius bilgisayarınızda bulunan donanımlara ait mevcut sürücüleri yedekleme, daha önce aldığınız yedekleri bilgisayarınıza yükleme ve mevcut sürücülerinizi güncelleştirmenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır. Program mevcut sürücülerinizi, Şıkıştırılmış .zip formatında, kendiliğinden açılan dosya olarak ya da EXE dosyası olarak yedekleme yapabilme özelliklerine sahiptir. Driver Genius Professional ile Sürücülerinizi tek tuşla yedekleyebilir veya daha önce yedeklediğiniz sürücüleri bilgisayarınıza tekrar yükleyebilirsiniz. Program bilgisayarınızı ve sizin tanımadığınız donanımlarında sürücülerini internet ortamında arayarak bulur ve bilgisayarınıza kurar.
Driver Genius Pro özellikle bilgisayarını sık sık yeniden kuran ve güncel işletim sistemleri tarafından desteklenmeyen sürücülere sahip donanımı bulunan kullanıcılar için vazgeçilmez araçlardan birisidir.
Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz.
Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Programın kendi veritabanında 20.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
NOT: Program çok gelişmiş ayarlara izin verdiği için son derece dikkatli kullanılmalıdır. Aksi halde sisteminize zarar verebilirsiniz.
Yeni sürüm ile gelen bazı özellikler :
Gelişmiş sürücüleri güncelleme ve daha fazla donanım desteği
Geliştirilmiş veritabanında 30.000 den fazla donanım kaydı
Yeni sürücü download siteleriyle daha hızlı şekilde sürücüler indirebilirsiniz
Geliştirilmiş Sürücü kaldırma fonksiyonları
Bazı küçük hataların düzeltilmesi ve İtalyanca program arayüzü eklenmesi ve diğer bazı değişiklikler
Yamayı kurmaya başlamadan önce Driver Genius Professional 2008 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı DriverGenius Professional v8.0.0.316_2b programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Driver-Soft\DriverGenius\Languages klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Driver-Soft\DriverGenius\Languages\English.lng dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Driver Genius Professional 2008 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Driver Genius Professional 2008 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Driver Genius Professional 2008 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.