Toplam Yükleme : 10.664.710

Xilisoft Video Converter Ultimate 5 ve Türkçe Yaması

Xilisoft Video Converter U Resmi
  • Boyutu:14721 Kb.
  • Üretici:musadilek (Musa YILDIZ)
  • Tarih:28.08.2008
  • Bu Hafta: 77
  • Toplam:4.451
%100 İndirin
Aciklama:
En iyi/kapsamlı video ve ses formatı dönüştürücü ... Üstelik artık Türkçe. Xilisoft Video Converter Ultimate 5, tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır.Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabilir. Program yüksek kalitede video çeviri özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program sayesinde dönüştürerek uyumlu taşınabilir aygıtlarınıza (mobile telefon, İpod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz.Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz. Program AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, FLV, 3GP, PSP MPEG-4, iPod MPEG-4,RM, H.264/AVC, 3GP, CD, MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG,AC3 vb. formatları desteklemektedir... AVI MPEG, Audio, PSP video, 3GP video,WMV, Zune video,FLV video, Apple TV video ,iPhone video dönüşüm işlemlerini sorunsuz ve hızlı şekilde yapabilirsiniz... Yeni versiyonda dönüştürme yapmanın yanında dosya kesme ve parçalara ayırma, birleştirme, yakınlaştırma, kırpma, metin ve resim fligranı ekleme, efekt verme işlemlerinide yapabilmektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Xilisoft Video Converter Ultimate 5 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Xilisoft Video Converter Ultimate 5 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Xilisoft Video Converter Ultimate 5 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.