Toplam Yükleme : 10.664.775

Pro Evolution Soccer (PES) 2008 Türkçe Spiker [Tek Link - Şifresiz - Beklemesiz]

Pro Evolution Soccer (PES) Resmi
  • Boyutu:370927 Kb.
  • Üretici:DelOrhan
  • Tarih:16.02.2012
  • Bu Hafta: 1672
  • Toplam:32.273
%100 İndirin
Aciklama:
Pes 2008 için sunulan türkçe spiker yorum dinleyerek maç oynamanızı sağlayacaktır. Televizyonda nasıl maç izlerken İlker yasin ve Ercan Taner gibi usta spikerlerin eşliğinde maç zevkli oluyorsa Türkçe Spiker yaması da Pes 2008 oyununuza çok fazla renk katacağını sizlere garanti ediyoruz.
Pes 2008 Türkçe spiker yamanızı oyunun ses dosyalarının kurulu olduğu kısma ekleyeceksiniz. DelOrhan tarafından hazırlanan türkçe spiker yaması için kendisine iyi düşünceler beslediğimizi bildirmek istiyoruz.
Dosya kendi sunucularımıza yeniden yüklenmiştir. Beklemeden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Pro Evolution Soccer (PES) 2008 Spiker [Tek Link - Şifresiz - Beklemesiz]'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Pro Evolution Soccer (PES) 2008 Spiker [Tek Link - Şifresiz - Beklemesiz] 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Pro Evolution Soccer (PES) 2008 Spiker [Tek Link - Şifresiz - Beklemesiz] Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.