Toplam Yükleme : 10.662.215

Total Video Player v.1.31 Türkçe Yama

Total Video Player v.1.31  Resmi
  • Boyutu:544 Kb.
  • Üretici:Ersin Dede
  • Tarih:05.09.2008
  • Bu Hafta: 54
  • Toplam:1.714
%100 İndirin
Aciklama:
Güçlü, hızlı ve gelişmiş bir ses çalıcısı. Çalma listesi düzenleyici, ID3 etiketi düzenleyicisi 8 Bant Ekolayzer desteği, ve çeşitli temalar gibi birçok özellikle birlikte gelmektedir. Çalma listesi düzenleyicisi sayesinde beğendiğiniz şarkıları buraya ekleyebilir, dilerseniz WAV, MP3 biçimlerine dönüştürebilirsiniz. internet üzerinden çeşitli eklenti veya temaları yükleyebilirsiniz.
Aynı zamanda internet desteğine , MAD, MPEG özelliğine ve Winamp eklentileri desteğine de sahiptir.
Yamayı çalıştırmadan önce programın kapalı olmasına özen gösteriniz. Kurulumdan sonra sol üst köşedeki View seçeneğinden Language, oradanda Türkçeyi seçin.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Total Video Player v.1.31 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Total Video Player v.1.31 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Total Video Player v.1.31 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.