Toplam Yükleme : 10.662.229

Paint Net 3.36 Türkçe Yama

Paint Net 3.36 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:150 Kb.
  • Üretici:Hamza APAYDIN
  • Tarih:10.09.2008
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:4.842
%100 İndirin
Aciklama:
Paint.NET Washington State Üniversitesi tarafından geliştirilen ücretsiz bir resim düzenleyicisidir. Program küçük boyutlu olmasına rağmen oldukça güzel düşünülmüş özellikleri bünyesinde barındırıyor. Micsoft'un Paint programına alternatif olabilecek bir yazılımdır.
Paint.Net; katmanlama sistemine, sabit diskin yettiği ölçüde geri ve ileri komutlarına, özel efektlere ve süzgeçlere, değiştirilebilir fırça boyutuna, saydam PNG desteğine, kırmızı göz kaldırıcıya, yüksek kalite ile resmi boyutlandırmaya, %1-%3200 arasında yakınlaştırma-uzaklaştırma özelliklerine sahiptir. Programın gradient aracı elmas, ışınsal, doğrusal ve koniksel biçimleri destekliyor. 256x256 lık resim EXE dosyası içine 150 KB ile sıkıştırılabilecektir. Paint.Net gif, jpeg, png, tiff vb. tanınmış popüler resim formatlarını desteklemektedir.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Paint.NET programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Paint.NET 3.36 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Paint.NET klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Paint.NET klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Paint Net 3.36 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Paint Net 3.36 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Paint Net 3.36 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.