Toplam Yükleme : 10.656.041

PhotoScape 3.1 Türkçe Yama

PhotoScape 3.1 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:108 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:12.09.2008
  • Bu Hafta: 53
  • Toplam:5.232
%100 İndirin
Aciklama:
PhotoScape resim işleme, Ekran görüntüsü yakalama, slayt gösterici, ve daha birçok işlevi olan kullanışlı bir programdır. Bu programı artık Türkçe kullanabilirsiniz.
Fotoğaflarınızı görüntüler, slideshow olarak izleyebilmenizi sağlar.
Resminizi yeniden boyutlandırma, ışık ve renklerini düzeltme, beyazlığını dengeleme, arkaışık düzeltme, konuşma pencereleri ve balonlar ekleyebilme, yazı ekleme, kesme, filtre uygulama, kırmızı göz düzeltme vb. editör işlevleri sunar.
Fotoğraf kombinasyonu yapabilir.
Animasyonlu gif oluşturabilir.
Ekran görüntüsü yakalayıp, kaydedebilir.
Ekrandan bir renk tonunu dahi Photoscape ile alabilirsiniz.
Türkçe Yamayı kurmaya başlamadan önce PhotoScape 3.1 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı PhotoScape 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\PhotoScape\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra Language menüsünden, Language File, lang_3_1.txt 'i seçin böylece programınız Türkçe olacaktır.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\PhotoScape\lang_3_1.txt dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde PhotoScape 3.1 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce PhotoScape 3.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra PhotoScape 3.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.