Toplam Yükleme : 10.662.231

UpdateStar (Güncelleme Yıldızı) 2.2 ve Türkçe Yaması

UpdateStar (Güncelleme Yıl Resmi
  • Boyutu:3333 Kb.
  • Üretici:Turkceyama.com
  • Tarih:14.09.2008
  • Bu Hafta: 47
  • Toplam:1.435
%100 İndirin
Aciklama:
UpdateStar yani Türkçe adı ile Güncelleme Yıldızı. Programlar yeni versiyonlarla birlikte önceki sürümlerdeki hataları düzeltip yeni özellikler eklerler. Bu nedenle daha az hata veren, daha stabil çalışan bir sistem için mutlaka güncel programlar kullanmaya çalışmalıyız.
Sistemimizde yüklediğimiz programları güncellemek, kaldırmak, onarmak ve kurulum şeklini değiştirmek için kullanabileceğimiz bu program ile bilgisayarınız daha sorunsuz çalışacak.
Program listesinde hangi programların daha yeni versiyonları varsa onlar koyu renktedir ve yanlarında indirme butonu vardır. Programı oradan üretici sitesi üzerinden indirebilir veya üreticinin sitesine gidebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde UpdateStar (Güncelleme Yıldızı) 2.2 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce UpdateStar (Güncelleme Yıldızı) 2.2 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra UpdateStar (Güncelleme Yıldızı) 2.2 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.