Toplam Yükleme : 10.661.221

Grand Thef Auto (GTA) San Andreas Türkçe Yama - %100 Türkçe

Grand Thef Auto (GTA) San  Resmi
  • Boyutu:1234 Kb.
  • Üretici:Cemal Eker
  • Tarih:15.09.2008
  • Bu Hafta: 625
  • Toplam:7.322
%100 İndirin
Aciklama:
Rockstar Games firması tarafından hazırlanmış olan GTA San Andreas Türkçe Yama. Sisteminize kuracağınız bu yama ile GTA San Andreas oyununu tamamen Türkçe oynamanın keyfine varacaksınız. Oyun severlerin merakla beklediği Türkçeleştirme paketi ile bilgisayar başında daha keyifli zaman geçireceksiniz.
Yamayı kurmadan önce oyunu kapatın. Yamayı oyunun kurulu olduğu klasöre kurmaya dikkat ediniz. Oyununuzun dil dosyasını mutlaka yedekleyiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Grand Thef Auto (GTA) San Andreas - %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Grand Thef Auto (GTA) San Andreas - %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Grand Thef Auto (GTA) San Andreas - %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.