Toplam Yükleme : 10.654.580

Crysis 2 Warhead Türkçe Yama [Tek Link ]

Crysis 2 Warhead Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:158099 Kb.
  • Üretici:EA Games
  • Tarih:23.02.2012
  • Bu Hafta: 1142
  • Toplam:45.211
%100 İndirin
Aciklama:
Yüksek sistem gereksinimlerine rağmen pek çok oyuncunun gözdesi haline gelmiş olan Crysis adlı oyunun devamı olan Crysis Warhead'ı ingilizce olarak satın almış arkadaşlarımızın bu yama ile oyunu Türkçe olarak oynayabilmeleri sağlanmıştır.
Yamanın linki tek parça haline getirilmiş ve tekrar yüklenmiştir. Bu sayede Rapid üyesi olmayan kullanıcılarımız tek seferde indirebileceklerdir. Yüklemeden sonra yüklemenin doğrulu denenmiştir.
Link Güncellendi. Beklemeden sunucularımızdan indirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Crysis 2 Warhead [Tek Link ]'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Crysis 2 Warhead [Tek Link ] 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Crysis 2 Warhead [Tek Link ] Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.