Toplam Yükleme : 10.664.706

Screen Saver Builder 3.11

  • Boyutu:768 Kb.
  • Üretici:www.link.ekibi.com
  • Tarih:23.09.2002
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:1.899
%100 İndirin
Aciklama:
Kendi slayt stilinde ekran koruyucunuzu yapmanız artık çok kolay. Screen Saver Builder sizin topladığınız tüm resimleri (.jpg, .gif, and .bmp) bir araya getirip Windows standart ekran koruyucusu (.scr) veya kendi yüklenebilir (.exe) ekran koruyucusunu oluşturur. Ayrıca ekran koruyucunuza .mp3, .wav and .mid ses ve müzik dosyaları da ekleyebilirsiniz. Bu versiyonda (toplam 30 adet) yeni geçiş efektleri eklenmiş ve efektleri önizleme imkanı getirilmiş.
Türkçe yamayı kullanmak için ssbuilder3.exe dosyasını Screen Saver Builder klasörüne kopyalayın ve dosya değişimini onaylayarak Türkçe kullanıma hemen geçin. Artık kendi ekran koruyucunuzu Türkçeleştirilmiş programınızla yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Screen Saver Builder 3.11'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Screen Saver Builder 3.11 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Screen Saver Builder 3.11 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.