Toplam Yükleme : 10.664.774

GençBeyin Anti-Dialer 1.0

  • Boyutu:538 Kb.
  • Üretici:GençBeyin
  • Tarih:24.09.2002
  • Bu Hafta: 46
  • Toplam:1.630
%100 İndirin
Aciklama:
GençBeyin Anti-Dialer programı bilgisayarınız aracılığıyla uluslararası ödemeli (900'lü tabir edilen) hatları arayan yazılımlardan amatör kullanıcıları korumak amacı ile yazılmıştır.Bu programlara dialer(arayıcı) adı verilmektedir.Aslında bu programlarda herşey yasaldır. Hatları aramadan önce belli bir anlaşma metni ekrana gelir fakat, gerek bunların yabancı dillerde olması gerekse para hırsıyla ne yaptığını bilmeyen insanların bunları değiştirmesi amatör kullanıcılara çok yüksek telefon faturalarına mâl olabilmektedir.

Dikkat ! : Özellikle bu konuları iyi bilmiyorsanız ya da küçük yaştaki çocuklarınızla bilgisayarınızı paylaşıyorsanız G.A.D.'i size özellikle tavsiye ederiz. bilgisayarınıza ek bir yük getirmeyeceği gibi sizi de istenmeyen süprizlerden koruyacaktır.

Bu dialer adı verilen programlarla birçok sitede karşılaşabilirsiniz. Adult, Mp3, Sms gibi yoğun talep gören konulardan hack, crack için düzenlenmiş versiyonları da bulunmakta.

GençBeyin Anti-Dialer, Türkiye'de çok dağıtılan dialer için geliştirilmiştir. Dialerlerin tamamını durdurmamakla birlikte popüler olanlardan birçoğunu engellemektedir. Anti - Dialer ilk olarak bu programları açıldığı anda kapatmak üzere geliştirilmişti fakat bu programlar programlama bilenlerin anlayacağı unload fonksiyonuna da değişik özellikler eklediğinden sadece formu kullanılamaz hale getirecek şekilde tasarlandı (freeze). Eğer sizde çalıştırdığınızda üzerinde ingilizce bir metin bulunan bir programı kapatamıyorsanız Ctrl+Alt+Del ile programın görevini sonlandırın (end task)

PROGRAM HAKKINDA ÖNEMLİ NOT: Bu program tamamen ücretsiz bir yazılımdır.Shareware deyimi içerisindeki tanıtım programından kaynaklanmaktadır.Yani herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Değiştirilmeden dağıtımı ve kopyalanması serbesttir. Olası sorunlardan programcı/yayımcılar sorumlu değildir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde GençBeyin Anti-Dialer 1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce GençBeyin Anti-Dialer 1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra GençBeyin Anti-Dialer 1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.