Toplam Yükleme : 10.660.881

Autoplay Media Studio 6.0.4.0 Türkçe Yama

Autoplay Media Studio 6.0. Resmi
  • Boyutu:7700 Kb.
  • Üretici:SerKaN KAYI
  • Tarih:04.12.2008
  • Bu Hafta: 50
  • Toplam:2.515
%100 İndirin
Aciklama:
Autoplay Media Studio 6.0 Autorun içerikli interaktif menüler hazırlayabilirsiniz. Link Güncellendi. Kendinize özel playerlar yapabilirsiniz. (Media, müzik)Web Browserlar hazırlayabilirsiniz. Slayt Gösterisi yapabileceğiniz menuler hazırlayabilirsiniz.
Şirket tanıtım cdleri hazırlayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi bir çok şey yapılabilir. Kısacası hazırladığınız reklam, broşür gibi tanıtım dokümanlarını CD'lere yazdırabilir ve bilgisayara takıldığında otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
Müzik çalar hazırlayabilir
İnteraktif menuler hazırlayabilir
Web tarayıcısı projeleri üetebilir
İnteraktif kartvizit projeleri hazırlayabilir
İnteraktif gazete, dergi projeleri hazırlayabilir
Fotoğraf albümü projeleri hazırlayabilir
Resimlerinizi slaytşov olarak hazırlayabilir,
Video dosyalarını oynatabilen bir mediplayer projeleri hazırlayabilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Auto Play Media Studio 6.0.4.0 rogramını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı AutoPlay Media Studio 6 rogramını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\AutoPlay Media Studio 6.0lasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\AutoPlay Media Studio 6.0\cmcs21.dll ve C:\Program Files\AutoPlay Media Studio 6.0\ams60.exe dosyalarının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Autoplay Media Studio 6.0.4.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Autoplay Media Studio 6.0.4.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Autoplay Media Studio 6.0.4.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.