Toplam Yükleme : 10.707.974

Download Accelerator Plus (DAP) 8.7 TR Yama 1.0

Download Accelerator Plus  Resmi
  • Boyutu:3489 Kb.
  • Üretici:SerKaN KAYI
  • Tarih:28.10.2008
  • Bu Hafta: 64
  • Toplam:2.732
%100 İndirin
Aciklama:
internet üzerinden dosya indirmenizi sağlayan gelişmiş yazılımlardan biri olan Download Accelerator Plus yani kısa adıyla DAP programının Türkçe Yamasıdır.
Download Accelerator Plus (DAP), internetten dosya innDirme hızınızı yaklaşık 400% oranında artıran ve bağlantı kopması durumunda innDirme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilen bir innDirme yöneticisidir. Kategorisinin en iyilerinden olan Download Accelerator Plus (DAP); 10 adet dil desteğine sahiptir.
Özellikler :
# 400% daha hızlı innDirme yapar.
# Yüksek hızl için bant genişliği optimasyonu!
# Tüm popüler tarayıcılarla çalışır!
# Müzik ve video dosyalarını innDirme sırasında önizleme yapabiliyorsunuz.
# Gelişmiş innDirme kuyruğu, önceliği ve durum yönetimi
# innDirilecek dosya hakkında gelişmiş bilgi
# Tamamlanmış innDirmelerin ayrı listesi
# Yeni arayüz ile esnek dizayn ayarları
# Daha fazla hız bildirmeleri
# innDirme penceresinde innDirilecek dosyayı önizleme imkanı
# Yeni innDirme arayüzü!
# Arayüz desteği
# Milyonlarca DAP kullanıcısı için en iyi yazılım dosyaları
# 10 bağlantılı gelişmiş hızlandırıcı
# Zip dosyalarını önizleme, çıkartma
# Reklamsız kullanım(sadece kayıtlı sürüm için)
Yamayı kurmaya başlamadan önce Download Accelerator Plus (DAP) 8.7 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı DAP PREMIUM 8.7 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\DAP\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı;
C:\Program Files\DAP\DAP.exe
Yukarıdaki bulunan dosyaların her ihtimale karşı yedeğini almayı umuyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Download Accelerator Plus (DAP) 8.7 TR 1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Download Accelerator Plus (DAP) 8.7 TR 1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Download Accelerator Plus (DAP) 8.7 TR 1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.