Toplam Yükleme : 10.660.437

Advanced File Organizer 3.01 Türkçe Yama

Advanced File Organizer 3. Resmi
  • Boyutu:788 Kb.
  • Üretici:
  • Tarih:01.11.2008
  • Bu Hafta: 38
  • Toplam:851
%100 İndirin
Aciklama:
Dosyalarınızı sabit diskinizde veya çıkartılabilir disklerde aramak uzun zaman mı alıyor Advanced File Organizer ile CD ve DVD koleksiyonları yapmak mı istiyorsunuz Ya da internetten inndirdiğiniz birkaç MP3 dosyasından koleksiyon yapmak mı istiyorsunuz Şimdi aramanıza uygun olarak tasarlanmış bir koleksiyonlama programı ile karşı karşıyasınız. Advanced File Organizer koleksiyonladığı dosyalara yorum eklemenize izin veriyor. Advanced File Organizer tüm sabit disklerde, CD'lerde, DVD'lerde, parmak belleklerde ve diğer depolama aygıtlarında dosya koleksiyonlama sağlıyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Advanced File Organizer 3.01 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Advanced File Organizer 3.01 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Advanced File Organizer 3.01 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.