Toplam Yükleme : 10.664.712

Adobe Photoshop CS 4 11.0 Türkçe Yama

Adobe Photoshop CS 4 11.0  Resmi
  • Boyutu:15227 Kb.
  • Üretici:ismail
  • Tarih:12.11.2008
  • Bu Hafta: 794
  • Toplam:10.240
%100 İndirin
Aciklama:
Piyasaya çıkalı çok fazla bir süre olmamasına rağmen tamamlanmış bir Türkçe Yama.
Adobe Photoshop 11 Creative Suite 3’ten sonra Adobe photoshop’un bir sonraki versiyonu olan CS4 için çalışmalara başlamış. Zaten yakın bir zamanda Beta versiyonları yayınlanan Dreamweaver, Fireworks ve Soundbooth’tan sonra photoshop’un yeni versiyonunun çıkmasına da kesin gözüyle bakılıyordu. Adobe yeni çıkaracağı CS4’ün ilk görüntülerini yayınladı.
İlk göze çarpan yenilik aynı anda yan yana açılabilen pencereler oldu. Adobe programcılarından John Nack yaptığı açıklamada yeni programda yaptıkları değişiklikler ile Mac stiline uygun olmaya çalıştıklarını ve bu yüzden yan yana açılabilir pencere işlemlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.
Programın Beta versiyonunun çıkacağı ya da yayınlanma tarihi henüz belli değil ama yeni bilgilerin ve görüntülerin Ekim’de çıkması bekleniyor. Aşağıdaki videodan yeni özelliklere ve programa bir göz atabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Adobe Photoshop CS 4 11.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Adobe Photoshop CS 4 11.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Adobe Photoshop CS 4 11.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.