Toplam Yükleme : 10.708.834

Zoom Player 6.00 ve Türkçe Yaması

Zoom Player 6.00 ve Türkçe Resmi
  • Boyutu:5542 Kb.
  • Üretici:memo-se
  • Tarih:21.11.2008
  • Bu Hafta: 69
  • Toplam:2.637
%100 İndirin
Aciklama:
Multimedya oynatıcılarının en profesyonellerinden olan Zoom Player ile tüm video biçimlerinizi ve DVD'lerinizi tek bir arabirim üzerinden izleyebilirsiniz.
Araç tümüyle yeniden yapılandırılabilir olmasının yanısıra, en gelişmiş oynatma özelliklerini de beraberinde getiriyor. DirectX 9 yetenekleri ile göz dolduran bu ücretsiz yazılım, tam ekran kipinde çalışırken bile özel menü üzerinden tüm ayarlara erişebilme imkanı sağlıyor.
Bu ücretsiz yazılım,çok az yer kaplamasına rağmen bir medya oynatıcının sahip olması gereken tüm özellikleri barındırıyor. Zoom Player,adından da tahmin edileceği üzere, kullanıcının en uygun resim boyutunu seçerek görüntüleri keyifle izlemesini sağlayan yakınlaştırma özelliklerine sahip. Yazılım kapsamlı yapılandırma özellikleri barındırıyor. Fare fonksiyonları özel eylemlerle ilişkilendirilebiliyor. Ara yüzdeki düğmeler ve “Control Bar” özgürce yeniden tanımlanabiliyor. Tam ekran modunda bile özel bir menü üzerinden tüm özelliklere erişilebiliyor.
Zoom Player 6.00 ziple sıkıştırılmış dosyalardan medya oynatabiliyor, mevcut tüm codecleri destekliyor ve DVD oynatırken tüm mevcut programların (WinDVD, PowerDVD vb..) özelliklerini birebir uygulayabiliyor. Program ile AC3 Filtresi, VideoSoft Çözücü Desteği, NVDVD Filtreleri, VMR9 hataları giderilmesi ve Daha gelişmiş kabuk desteği de geliyor.
bProgramın Desteklediği Video Formatları:/b
DVD, AVI, QuickTime (MOV), XVID, DIVX, Windows Media (WMV/ASF), Flash Video (FLV), Flash (SWF), Cellphone 3GPP (3GP), Ogg Movie (OGM), Real Media (RM/RMVB), VideoCD (VCD), Super VideoCD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Program (M2V/VOB), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/PVA), MPEG4 (SP/ASP), MPEG4 AVC (H.264), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6, Digital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI/FLC).
bProgramın Desteklediği SesFormatları:/b
MP3, Windows Media (WMA), Advanced Audio Coding (AAC), OGG Vorbis (OGG), SHOUTcast (Streaming), Free Lossless Audio CODEC (FLAC), CD-Audio (CDA), Dolby Digital (AC3), Digital Theatre Surround (DTS), LPCM, Monkey Audio (APE), Real Media (RA), MusePack (MPC), OptimFROG (OFR), Shorten (SHN), True Audio (TTA), WavPack (WV), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), Wave Audio (WAV), MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX.
bProgramın Desteklediği Resim Formatları:/b
JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW, PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, CEL, PIC, PCD, CUT, PSP, PN.
bNot:/b Zoom Player Standart sürümü tamamen ücretsizdir. Ancak tüm DVD özelliklerini kullanabilmek için Zoom Player Professional sürümünü ve Windows Medya DRM desteğini kullanabilmek içinse Zoom Player WMV Professional ücretli sürümlerini satın almanız gerekiyor.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Zoom Player 6.00 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Zoom Player 6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Zoom Player klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Zoom Player 6.00 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Zoom Player 6.00 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Zoom Player 6.00 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.