Toplam Yükleme : 10.710.587

WinSnap 2 Türkçe Yama

WinSnap 2 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:60 Kb.
  • Üretici:Kenan Balamir
  • Tarih:21.11.2008
  • Bu Hafta: 54
  • Toplam:671
%100 İndirin
Aciklama:
WinSnap ekran görüntüsü yakalama ve düzenleme amacıyla kullanılan küçük ama etkili bir programdır. Program kolay ekran görüntüsü alma, otomatik canvas efektleri, renk efektleri, gölge efektleri gibi birçok gelişmiş özellik programda standart olarak kullanıma sunulmuştur.
Birçok popüler resim formatını desteklemesi ve otomatik resim olarak kaydetme özellikleriyle diğer ekran görüntüsü yakalama programlarına göre ön plana çıkmasını sağlıyor.

Programın en önemli ve güzel özelliklerinden bir tanesi ise klavye kısayolları ile tüm programın yönetilebilmesi:
PrintScreen tuşu ile tüm ekranın görüntüsünü, Alt + PrintScreen tuşu ile aktif uygulamaya ait ekran görüntüsünü, Ctrl + PrintScreen ile aktif pencerenin ekran görüntüsünü, Ctrl + Shift + PrintScreen tuş kombinasyonu ile de çoklu obje ekran görüntüsünü rahatlıkla alabiliyorsunuz.
kurmaya başlamadan önce WinSnap 2.1.6 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı WinSnap 2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\WinSnap\lang klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız


Bu yamanın çalışması için sisteminizde WinSnap 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce WinSnap 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra WinSnap 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.