Toplam Yükleme : 10.658.748

Super AntiSpyware 4.22 ve Türkçe Yaması

Super AntiSpyware 4.22 ve  Resmi
  • Boyutu:4591 Kb.
  • Üretici:Cemal Dursun
  • Tarih:31.07.2012
  • Bu Hafta: 199
  • Toplam:3.950
%100 İndirin
Aciklama:
Super AntiSpyware, bilgisayarınızdaki casus yazılımları tespit edip kaldırabilen çok kullanışlı bir programdır. Son zamanlarda flash belleklerden bulaşan virüsler başımız oldukça ağrıtmıştır. Flashdisk ve diğer ortamlardan bulaşan virüslere karşı etkin koruma sağlayabilmek için SUPER Anti Spyware gibi güçlü bir yazılama ihtiyaç vardır.
SUPERAntiSpyware, en yeni teknolojilerle donatılmış güçlü bir yapıya sahiptir. SUPERAnti-Spyware sisteme yapışmış, kaldırılamayan birçok casus yazılımı kolayca tespit eder ve siler. Program Spyware, Adware, Malware, Trojan, Dialer, Worm, KeyLogger, HiJacker, Parasites, Rootkit ve diğer zararlı yazılımları otomatik olarak bulur ve temizler. AntiSpyware diğer spyware ve anti-virus yazılımları gibi sistemi yormaz ve anti virüs yazılımınızla birlikte çalışabilir. Zararlı yazılımlar tarafından bloke edilen internet bağlantınızı ve masa üstü, kayıt defteri gibi sistem elemanlarını onarır ve korur.
Yamayı kurmaya başlamadan önce SUPERAntiSpyware 4.22 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı SUPER Anti-Spyware programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\SUPERAntiSpyware\Language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak Perferences menüsünden Language seçeneğinine tıklayınız ve TURKCE (TR) seçeneğini seçiniz.
Her ihtimale karşı C:\Program Files\SUPERAntiSpyware\Language klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Super AntiSpyware 4.22 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Super AntiSpyware 4.22 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Super AntiSpyware 4.22 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.