Toplam Yükleme : 10.657.387

Football Manager 2009 Türkçe Yama

Football Manager 2009 Türk Resmi
  • Boyutu:6727 Kb.
  • Üretici:FMGraphics.Net
  • Tarih:05.03.2012
  • Bu Hafta: 1124
  • Toplam:9.059
%100 İndirin
Aciklama:
Futbol tutkunlarının içinde ya futbolcu olmak ya da teknik direktör olmak vardır. Futbolcu olup en iyi golleri atmak veya teknik direktör olup takımınızın başında maça çıkmak ve bol gollü bir maç sonucu oyunu kazanmak istersiniz.
Eğer fotbolcu olmak niyetindeyseniz fifa 2009 ya da pes 2009 oynamalısınız yok eğer ben teknik adam olacağım takım yöneteceğim diyorsanız Football Manager 2009 oyununu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

İyi bir teknik direktör olabilmek için oyunu tam olarak yönetebilmelisiniz. İyi bir yönetim içinse oyunu anlayabilmelisiniz. İşte bizde tam bu noktada size yardımcı olmak istiyoruz. Artık FM 2009 Türkçe, bu yama ile football manager 2009 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Football Manager 2009 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı FM2009 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Daha sonra C:\Document and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive klasörünü tamamen siliniz.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Football Manager 2009 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Football Manager 2009 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Football Manager 2009 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.