Toplam Yükleme : 10.705.001

Cyberlink Power DVD 8.0 Türkçe Yama

Cyberlink Power DVD 8.0 Tü Resmi
  • Boyutu:710 Kb.
  • Üretici:Mesut ÇAYDAŞ
  • Tarih:15.12.2008
  • Bu Hafta: 81
  • Toplam:3.591
%100 İndirin
Aciklama:
Cyberlink Power DVD 8.0 programını Türkçeye çeviren yamadır. Türkçeleştirme oranı %99 dur.
Bilgisayarınızda film, dizi, belgesel gibi yapıtların izlenmesi için dünya üzerinde en çok tercih edilen DVD, VCD ve diğer medya oynatıcısı PowerDVD en yeni sürümüyle karşınızda. Video formatlarının tümüne destek veren bir medya oynatıcısı olan PowerDVD MPEG-4 AVC (H.264) gibi en yeni video formatlarına desteğinin yanı sıra DTS 96/24, Dolby Digital EX gibi profesyonel ses teknolojilerine verdiği destek ile medya oynatıcıları arasındaki yerini en üstte tutmaya devam ediyor. PowerDVD film izleme deneyimlerinizi dışarıyada taşımanız için esnek taşınabilir medya özellikleriyle size hareket halindeykende hizmet sunuyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink Power DVD 8.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink Power DVD 8.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink Power DVD 8.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.