Toplam Yükleme : 10.708.835

4 Women Only 5.7 Türkçe Yama

4 Women Only 5.7 Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:66 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:15.12.2008
  • Bu Hafta: 78
  • Toplam:725
%100 İndirin
Aciklama:
4WomenOnly kadın sağlığı izleme amaçlı bir yazılımdır. Gebelik için aybaşına ait döngü içinde bir çok elverişli durumu ortaya çıkarabilir. Program, yumurtlama gününü ve gebelik olasılığın en yüksek gününü hesaplar. İstenmeyen hamileliğe karşı kendinizi doğum kontrol yöntemlerinden biri olan takvim metoduyla izleyip, korumaya çalışabilirsiniz. Aybaşına ait girilen detaylı bilgiler doğrultusunda ve tahmini çocuk doğum tarihi hakkında detaylı bilgiler gösterilir.
Bir düzenli döngüye, düzensiz döngüye ya da çeşitli regli uzunluklarına sahipseniz; program döngüleriniz hakkında topladığı bilgileri uygun şekilde hesaplayabilir. Durumunuz hakkında verileri girmeyi unutmamak için program uygun bir hatırlatma uyarıcısına da sahiptir. 4WomenOnly 5 her sonraki aybaşı ve yumurtlamadan önce gün sayısını hesaplayabilir.
4Women Only ile aybaşından önce buna uygun hijyen ürünleri satın almayı hiç unutmayacaksınız. Özel bir sihirbaz yardımıyla kişisel takviminizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Eğer birisinin verilerinize ulaşmasını istemiyorsanız, bir parola oluşturup bilgileri koruyabilirsiniz
Programın Başlıca Özellikleri:
Kayıtlı sürüm kullanıcılar için lisansınız tüm gelecek sürümler için geçerli olacaktır. Sonraki sürümleri ücret ödemeden bedava indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Birden fazla yol içinden (luteal evre) yumurtlama gün sayısını hesaplayabilirsiniz
Düşey kaydırmayla bir yılın yarısını ekranda gösterebilirsiniz
Takvim görünüşünü özelleştirebilirsiniz.
Önceden tanımlı bir listeden seçebilir ve kendi temanızı oluşturabilirsiniz
Aybaşına ait döngü içinde bir çizelgeyle belirli günü gösterilebilir
Çin ay takvimine göre çocuk cinsiyeti tahmin edilebilir
Çocuğunuzun doğumu hakkında ve gelecekle ilgili (cinsiyet, ay evresi, yıldız falı, doğum günü ünlüleri, ana okuluna başlama tarihi tahmini gibi) tahminler hesaplayabilir
Sonraki aybaşı ve yumurtlamaya kadar gün sayısını gösterir
Son dönem parametrelerine dayanarak gelecek dönem hesaplamasını takvimde gösterebilir
Geçerli parametreleri ve önceki döngüleri düzenleyebilir
Hergün sağlık durumunuzu kaydetmeye imkan tanır
Belirttiğiniz dönemler için detaylı istatistik gösterilir
Belirttiğiniz dönemler için özet veriyi tabloda gösterebilir
Aybaşı ve yumurtlama hatırlatmacısı kurabilir
Her takvim parametresini belirtmek için sihirbaz kullanılabilir
Geçerli günler için farklı renkler kullanılabilir
Sistem tepsisinde, fare program simgesi üzerine geldiğinde küçük takvim gösterilebilir
Tarih/zaman hesaplayıcı kurulabilir
Verileri HTML, XML, ve Metin dosya olarak dışarı gönderebilir
Verilerin tümünü ya da belirlediğiniz bölümü yazdırabilir
Windows başlangıcında çalışabilmesi ayarlanabilir
Parolayla verilerinizi koruma altına alabilirsiniz
Çocuk cinsiyet tahmininde bulunabilir
Özgün, modern ve klasik arayüz desteği
Takvim verisi alma ve gönderebilme
Basit ve gelişmiş tarz
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce 4WomenOnly 5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı 4WomenOnly programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\4WomenOnly klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı açarak ana menüde bulunan Service menüsünden Options seçeneğine tıklayıp açılan pencereden Language bölümüne girip current language file içinden Turkish seçeneğini seçip OK butonuna tıklayarak programı Türkçe'ye çevirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde 4 Women Only 5.7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce 4 Women Only 5.7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra 4 Women Only 5.7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.