Toplam Yükleme : 10.705.005

Maggi Hair Style 6 Türkçe Yama

Maggi Hair Style 6 Türkçe  Resmi
  • Boyutu:5585 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:15.12.2008
  • Bu Hafta: 96
  • Toplam:3.106
%100 İndirin
Aciklama:
Maggi Hairstyle 6 dijital ortamda şaç şekillendirmeye ve makyaj yapmaya yarayan faydalı bir programdır. Kuaför, berber, cilt bakım uzmanlarının vazgeçilmez yardımcısıdır. Program tek tıklamayla saç stilinizi ve saçınıza uygun makyaj yapabileceğiniz bir yazılımdır. Maggi 6.0 ile kuaföre gitmeden önce kendi tarzınızı bilgisayar ekranında oluşturabilir hatta yazıcıdan çıktı alarak kuaföre görsel olarak sunabilirsiniz.. Hayal ederek kendinize en uygun saç tarzını deneyerek bulabileceğiniz bir program. İstediğiniz kadar değiştirebilir ve üstelik bu kadar saç değişikliği ve makyaj için para bile vermeyeceksiniz. Maggi hairstyle and make-up saç tasarım ve makyaj yazılımı ile kolay bir şekilde beğendiğiniz modelleri kendinize uygulayabilirsiniz.
Kadın, erkek, amatör ya da profesyonel kişiler tarafından kullanılabilecek bir programdır.
Programın içinde yüzlerce saç stili mevcut. Uzun, kısa, özel, erkek saç tipi gibi tarzların yanında bunları ayrıca renk tablosu içinde çeşitli renklere de boyayabilirsiniz. Ayrıca o yüze uygun kozmetik araçları kullanarak yüz içinde değişik ve hayal gücünüzü kullanacağınız farklı makyajlar yapabilirsiniz.
Programa bilgisayarınızdan doğrudan, dijital kameradan, web kamera ya da tarayıcıdan resim yükleyebilirsiniz. İster kendi fotografınızı isterseniz sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın fotoğrafları üzerinde istediğiniz saç tasarımı ve makyajı kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yaptığınız bu saç tasarımı kuaföre gitmeden önce sizin için bir referans olabilir. Ayrıca bu çalışmayla fantastik tasarımlarda yapabilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri:
Periyodik yazılım güncellemeleri ücretsiz.
Dinamik bir şekilde saç tasarım rengini değiştirebilirsiniz.
Yüzünüze uygun yüzlerce saç tasarımı uygulayabilirsiniz.
Yeni saç tarzları ekleyebilirsiniz.
Yüz ve göz renginizi kolaylıkla değiştriebilirsiniz.
Farklı rujlar ve yüzünüze uygun renk tonları atayabilirsiniz.
Tamamlanmış resimleri yazdırabilir veya JPEG formatında resim olarak bilgisayarınıza kaydedbilirsiniz.
Genel resim türlerini destekler: BMP, JPG, TIF, PCX, GIF gibi.
TWAIN desteği sayesinde tarayıcıdan, dijital kameradan resim yükleyebilirsiniz.
Pano yoluyla başka uygulamalara değiş tokuş yapılabilir.
Çoklu dil destği mevcut.
Resimlere numara verebilirsiniz.
Maggi hairstyle and make-up programının iki farklı sürümü mevcuttur. Ücretsiz olan kısıtlı sürümde programın içine dışarıdan resim alamazsınız. Yani kendi resminizi ya da başkasının resmini ekleyemezsiniz. Ayrıca saç stili de ekleyemezsiniz. Bunları yapabilmek için üretli sürümü satın almalınız. Lisanlı fiyatı ise 39.85 dolar dır.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Maggi Hairstyle 6 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Maggi hairstyle and make-up programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\sollab\Maggi60\Language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra Programı açarak ana pencerede bulunan Diller bölümünden Turkish seçeneğini seçtiğinizde program Türkçe olur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Maggi Hair Style 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Maggi Hair Style 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Maggi Hair Style 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.