Toplam Yükleme : 10.707.974

inquiry Standard Edition 1.4 Türkçe Yama

inquiry Standard Edition 1 Resmi
  • Boyutu:66 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:17.12.2008
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:718
%100 İndirin
Aciklama:
MetaProducts inquiry ile hızlı ve kolay bir şekilde web ortamından bilgi toplayabilir, yönetebilir, kaydedebilir, depolayabilir ve bunları çevrimdışı olarak inceleyebilirsiniz. Program Microsoft Internet Explorer ile bütünleşik ve ayrıca bağımsız bir uygulama olarak da çalışabilir.
Mozilla, Netscape, FireFox, Maxthon ve Opera tarayıcılarında sağ tuş içerik menüsünde bulunur. Program çeşitli web dosyalarını depolayabilir. Tüm web sayfalarını, seçili metin ya da resimleri, Shockwave Flash dosyaları ve diğer bazı dosyaları kaydedebilir. Sık Kullanılan klasörünü alabilir, arakadaşlarınıza ve sevdiklerinize bu listeleri gönderebilirsiniz.
Microsoft Internet Explorer araç çubuğu ya da Inquiry kenar çubuğundan basit bir şekilde sorgu işlemine erişebilirsiniz. Gezdirdiğiniz web sayfalarını, seçili metin ya da resimleri kolayca kaydedebilirsiniz. Hızlı depolama özelliğiyle sorgulanan sayfaları hızlı bir şekilde bilgisayar ortamına kaydedebilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri:
MetaProducts Inquiry Standard Edition 1.4 programını masa üstünde yer alan kısayoldan çalıştırabilirsiniz.
Programı web tarayıcı olarak da kullanabilirsiniz. Adres çubuğuna bir adres yazıp 'Enter' a bastığınızda (güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız onay vermelisiniz) sayfa karşınıza gelir.
Web sayfalarının tümünü diske MHT, HTML, CHM olarak kaydedebilirsiniz.
Sayfada bulunan tüm resimleri ya da sadece seçtiğiniz yazı ve resimleri kaydedebilirsiniz.
Eğer 'Otomatik Kaydet' özelliğini etkinleştirirseniz, göz gezdirdiğiniz tüm web sayfalarını otomatik olarak kaydedilirsiniz.
Kaydı durdurmak için aynı butona basmanız yeterli olacaktır.
Otomatik Kaydet deki sayfaları tarihe göre gruplayabilir, bu sayfaları inceleyebilir, düzenleyebilir, kopyalayıp, taşıyabilirsiniz.
Bu sayfaları eklenti olarak, link olarak bir başkasına gönderebilir ya da Microsoft Word programına yollayabilirsiniz.
Aynı işlemleri programın Internet Explorer'e eklenmiş simgesi üzerinden de yapabilirsiniz.
Anında arama özelliğiyle tüm derlenmiş sayfalarda hızlı arama yapabilir ve arama sonuçlarını ayrı olarak ağaç klasörde depolayabilir ve bunları kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.
internetten topladığınız bilgileri yerel klasöre toplayarak buradan sorgulama yapıp, programı çevrimdışı olarak da kullanabilirsiniz
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Inquiry Standard Edition 1.4 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Inquiry Standard Edition programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\MetaProducts Inquiry klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak Tools menüsünden Options seçeneğine tıklayınız. Sonra User Interface bölümünden Turkish seçeneğini tıklayıp son olarak OK butonuna tıklamak suretiyle programı Türkçeleştirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde inquiry Standard Edition 1.4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce inquiry Standard Edition 1.4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra inquiry Standard Edition 1.4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.