Toplam Yükleme : 10.655.524

Flash & Media Capture 1.7 Türkçe Yama

Flash & Media Capture 1.7  Resmi
  • Boyutu:125 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:17.12.2008
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:624
%100 İndirin
Aciklama:
Flash and Media Capture, MS Internet Explorer için kullanışlı bir Windows eklenti uygulamasıdır. Internet Explorer programına araç çubuğu olarak eklenen bu eklenti sayesinde gezindiğiniz web sayfalarındaki resimleri, videoları ve flash uygulamalarını tek tıklamayla rahat bir şekilde bilgisayara kaydedebilirsiniz.
YouTube, Google, MySpace ya da diğer çevrimiçi video (FLV biçim) sitelerinden kolay bir şekilde kaydetme işi yapabilirsiniz. Bir siteyi ziyaret ettiğinizde, almak istediğiniz çalışmanın sayfa içinde yüklenmesi bittikten sonra araç çubuğunda bulunan görev butonlarından birine (resim, video, flash) ya da hepsine tıkladığınızda dolaşmış olduğunuz sayfalardaki uygulamaları kaydedebilirsiniz.
Sayfalardaki multimedia içeriği ister elle kendiniz kaydedebilir isterseniz otomatik kayıt seçeneği ile otomatik olarak kaydedbilirsiniz. Artık Flash sitelerinden ve popüler çevrimiçi video yayınlayan sitelerden kolay bir şekilde dosyaları kişisel bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Diskinizde resimlerden oluşacak bir albüm yapmak için kolay bir şekilde resimleri kaydedebilirsiniz. Bir çevrimiçi resim galerisi içinde hoşunuza giden resim ya da resimleri tek tıklamayla kaydedebilirsiniz.
Program tüm Windows sistemleriyle çalışır. MS Internet Explorer'e eklenti olarak kurulur.
Kurulumun sağlıklı olabilmesi için Internet Explorer'in kapalı olması gerekir. Kurulumdan sonra eğer eklentiyi göremezseniz Görünüm Araç Çubukları içinden programı işaretlemelisiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Flash & Media Capture 1.7 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Flash and Media Capture programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\MetaProducts Flash & Media Capture klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra masa üstündeki kısayol ikonuna tıklayarak programı çalıştırın. Açılan pencerede Help menüsüne tıklayınız sonra Options seçeneğine tıklayınız. Açılan pencerede Select Language kısmından Turkish seçeneğini seçerek programı Türke yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Flash & Media Capture 1.7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Flash & Media Capture 1.7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Flash & Media Capture 1.7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.