Toplam Yükleme : 10.656.041

Chm Decompiler 3.6 Türkçe Yama

Chm Decompiler 3.6 Türkçe  Resmi
  • Boyutu:116 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:16.12.2008
  • Bu Hafta: 38
  • Toplam:722
%100 İndirin
Aciklama:
ChmDecompiler bir CHM dosyasını kaynak kodlarına dönüştürme aracıdır. Chm Decompiler sayesinde herhangi bir CHM dosyasını hızlı bir şekilde parçalayıp, CHM'yi oluşturan kaynak dosyalara kolayca erişebilirsiniz.
CHM dosyalar, Windows yardım dosyası ve e-kitap tarzı olarak bilinir. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde çok kısa süre içersinde herhangi bir CHM dosyasını kaynak kodlarına (HTM, HTML) dönüştürebilirsiniz.
Programı açıp dosya menüsünden aç tıklayıp, sonra kaynak kodlarına dönüştürmek istediğiniz herhangi bir CHM dosyasını seçip, aç dediğinizde CHM dosyanın kaynak görüntüsü belirir ve çıkart butonuna bastığınızda CHMdosyası parçalanmış olur yani kaynak kodlarına dönüştürülür.
Ayrıca bir CHM dosyasını Windows Gezgini'nden de hızlı bir şekilde ayrıştırabilirsiniz. Bir CHM dosyasına sağ-tuşla tıklayın ve açılan menüden ChmDecompiler - Her seçilmiş CHM dosyasını ayrı klasöre çıkart seçeneğini seçerek dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.
Varsayılan olarak ChmDecompiler bir CHM dosyasındaki tüm dosyaları çıkarabilir. Ayrıca bir CHM'den seçtiğiniz bazı dosyaları da ayrıştırabilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri:

MS CHM yardım dosyası ya da CHM e-kitap dosyasını kaynak kodlarına hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürebilir.
HHP proje dosyasını düzeltebilir.
Tüm Microsoft CHM dosyalarını ve CHM e-kitapları toplu olarak kaynak kodlara dönüştürebilir.
Bir CHM ya da e-kitap'dan herhangi bir dosyayı çıkartabilir.
CHM dosyalarını bir ZIP dosyası gibi yönetebilir.
Çoklu dil desteği.
Kolay kullanım sağlayan arayüz.
Windows sağ tuş menüsüne entegrasyon
Bir CHM dosyası açıldığı zaman, liste görünümden dosya listesini düzenleyebilme.
CHM dosyasını programın içine sürükle-bırak yoluyla taşıyabilme.
Varsayılan olarak Chm Decompiler bir CHM dosyasındaki tüm dosyaları çıkarabilir.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Chm Decompiler 3.6 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı ChmDecompiler 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\ChmDecompiler klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı açarak, araç çubuklarında yer alan Options menüsünden Language seçeneğine tıklayıp Turkish/Türkçe seçeneğini seçtiğinizde program Türkçe olur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Chm Decompiler 3.6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Chm Decompiler 3.6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Chm Decompiler 3.6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.