Toplam Yükleme : 10.660.987

JX Ovulation Calendar 2 Türkçe Yama

JX Ovulation Calendar 2 Tü Resmi
  • Boyutu:130 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:16.12.2008
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:998
%100 İndirin
Aciklama:
JX Ovulation Calendar, Doğum kontrol yöntemlerinden biri olan takvim usulünü bilgisayar ortamına taşıyan bir programdır. Program sayesinde kaza ile hamile kalma ihtimali en aza indirilebilir ya da eğer istenirse en uygun hamilelik dönemi hesaplanabilir.
JX Ovulation Calendar yumurtlama zamanını hesaplar ve kişisel aybaşı döngüsü; üretkenlik takvimi oluşturabilir. Bunun için regli uzunluğunuzu girmeniz yeterli olur. Sonuçlar farklı renklerde gösterilir ve bu da takvimi daha kolay bir şekilde tanıma ve anlamayı kolaylaştırır.
Gebe kalma olasılığı, yumurtlama zamanı hesabı ve bazı diğer parametrelere dayanır. JX Ovulation Calendar 2 Yumurtlama takvimi tasarlamaya yardımcı olur. Yumurtlama için bir çok olası günü ve en iyi yumurtlama gününü hesaplamanızı sağlar.
Bebek cinsiyeti: Yumurtlama dönemi öncesi yapılan ilişkiye dayanarak tahmini olarak cinsiyet çıkartmaya çalışır.
Hamilelikten kaçınma: En tehlikeli günleri bildirir.
Notlar ekleme: Farklı yazı tipleri ve farklı renkler kullanıp, hatırlatma bilgileri ekleyebilirsiniz. Birden fazla profil kullanabilirsiniz. Aybaşına ait tüm döngü verilerini ve kişisel profildeki notları depolayabilir. Birden fazla profil oluşturabilirsiniz. Her bir profil için aybaşına ait kişisel ayarları yapabilirsiniz.
Aybaşına ait döngü geçmişini saklar: Herhangi bir zamanda basit bir şekilde aybaşına ait döngü geçmişini pencerede açabilirsiniz. Başlangıç, önceki döngüler ve diğer parametreleri öğrenebilirsiniz. Pencere içinde periyod dönemi kurabilir; döngü uzunluğunu gösteren grafiği inceleyebilirsiniz. Takvim hesabına göre kritik günleri daha kolay tespit edebilirsiniz. 20 ile 39 gün arası döngü uzunluğu; 10 ile 18 gün arası luteal evre uzunluğu; 1 ile 10 gün arası aybaşı süresi belirlenebilir.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce JX Ovulation Calendar 2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı JX Ovulation Calendar programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\JX Ovulation Calendar\Language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Daha sonra programı açarak File menüsünden Options seçeneğine tıklayınız. Açılan pencerede Language sekmesini aktif yaparak Turkish seçeneğine tıklayınız. Son olarak OK butonuna tıklayarak programı Türkçeleştirebilirsiniz.d


Bu yamanın çalışması için sisteminizde JX Ovulation Calendar 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce JX Ovulation Calendar 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra JX Ovulation Calendar 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.