Toplam Yükleme : 10.709.627

Global Space CuteFTP 8.3 ve Türkçe Yaması

Global Space CuteFTP 8.3 v Resmi
  • Boyutu:9682 Kb.
  • Üretici:Tryama.Net
  • Tarih:24.12.2008
  • Bu Hafta: 124
  • Toplam:3.576
%100 İndirin
Aciklama:
CuteFTP Professional, GlobalSCAPE tarafından hazırlanan dünyaca ünlü File Transfer Protocol (FTP) yazılımıdır. Her türlü verilerinizi, dosyalarınızı, dökümanlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde sunucu bilgisayara transfer eder. Dosya ve dokümanlarınızı upload ya da download edebilmeniz için geliştirilmiş olan CuteFTP Professional, kuşkusuz lider FTP dosya transfer programıdır. Program ile FTP, FTPS, HTTP, HTTPS ve SSH sunucularla bağlantı kurabilirisiniz.
Hızlı, güvenli ve kolay ! Bünyesinde barındırdığı HTML editörü ile her an *.HTML, *.HTM, *.ASP, *.PHP vb. dosyalarınızı online olarak düzenleyebilirsiniz. Global Scape Cute FTP Professional , zamanlama (Scheduling) özelliğine de sahiptir. Zamanlama fonksiyonu sayesinde dosya ve dokümanlarınızı belirlediğiniz bir zaman diliminde upload ya da download edebilirsiniz.
Bunun yanı sıra SSL, SSH2, OpenPGP ve S/Key şifreleme özelliği ile yüksek güvenlik sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve şık arayüzü ile hiçbir zorluk çekmeden proğrama adapte olabilirsiniz. Senkronizasyon fonksiyonu ile yerel bilgisayarınızla sunucu bilgisayar arasında klasör eşitleme işlemi yapabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce GlobalSCAPE CuteFTP Professional 8.3.2 build 09.17.2008 programını tamamen kapatmalısınız. Proğramın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı CuteFTP PRO 8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\GlobalSCAPE\CuteFTP 8 Professional klasörüne kurulacaktır.
Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\GlobalSCAPE\CuteFTP 8 Professional\Default.lng dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Global Space CuteFTP 8.3 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Global Space CuteFTP 8.3 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Global Space CuteFTP 8.3 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.