Toplam Yükleme : 10.707.974

Book Shelf 5.0 ve Türkçe Yaması

Book Shelf 5.0 ve Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:5472 Kb.
  • Üretici:Anonim
  • Tarih:25.12.2008
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:1.297
%100 İndirin
Aciklama:
Piyasada bulabileceğiniz en güzel E-Book yani Elektironik Kitap (E-Kitap) okuma programı olan BookShelf ile bilgisayarınızdaki elektronik kitapları kitaplıktaki gibi raflara dizebileceksiniz. Kitapların boyutlarına göre farklı boyutlar çıkaran ve bu sayede göze daha hoş görünen bir kitaplık oluşturması ise programın bir artısı.
Kullanıcısına gerçek kitap okuyor havası vermek için herşey düşünülmüş. Kitaplardaki geçiş efekti ve pek çok ayrıntı var. istediğiniz kısımlarda not dahi alabiliyorsunuz.
Bu ücretsiz yazılım şimdi Türkçe olarak karşınıza çıkıyor. Yamayı kurduktan sonra Dil seçeneklerinden Türkçe'yi seçmeniz yeterli.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Book Shelf 5.0 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Book Shelf 5.0 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Book Shelf 5.0 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.