Toplam Yükleme : 10.662.500

Usb Disk Security 5.1 ve Türkçe Yaması

Usb Disk Security 5.1 ve T Resmi
  • Boyutu:1405 Kb.
  • Üretici:wieri506
  • Tarih:25.12.2008
  • Bu Hafta: 46
  • Toplam:837
%100 İndirin
Aciklama:
Usb Disk Security flash belleklerinize tam koruma sağlar. Son zamanların popüler flashdisk virüsleri olan autorun.inf, amvo.exe, amvo.dll, amvo0.dll, amvo1.dll, cevko.dll, Bittorrent.exe, ravmone.exe, ravmond.exe, temp32.exe, ravmanlog, autorun.vbs, copy.exe, sxs.exe, WSscript.exe, kavo.exe, kavo.dll, kavo1.dll, g2p32s.exe, activexdebugger32.exe gibi virüslere karşı koruma sağlıyor.
Usb DiskSecurity ile taşınabilir flash diskleriniz aracılığıyla hızlı bir şekilde yayılan virüslerden korunabilirsiniz. Program arka planda sürekli çalışarak gerçek zamanlı koruma sağlar. Flashdisk aygıtınızı usb yuvasına taktığınızda program devreye girer ve eğer varsa flashdisk virüslerini tespit ederek temizler.
Usb Disk Security 5 Türkçe yamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
TürkçeYama yı kurmadan önce sistem saatinin yanındaki ikona sağ tıklayarak programı kapatın. Daha sonra Türkçe Yama dosyasını kurun. Artık programınız Türkçe.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Usb Disk Security 5.1 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Usb Disk Security 5.1 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Usb Disk Security 5.1 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.