Toplam Yükleme : 10.662.509

Silent Hill 4 : The Room Türkçe Yama

Silent Hill 4 : The Room T Resmi
  • Boyutu:197 Kb.
  • Üretici:SilentHill Türkiye
  • Tarih:28.12.2008
  • Bu Hafta: 450
  • Toplam:1.728
%100 İndirin
Aciklama:
Bu yama ile Silent Hill 4: The Room oyununuz tamamen Türkçeleşecektir. Yamayı indirip kurmanız yeterli. Yalnız, bu pakette bir eksik var; oyunun (water escape, hapishane dünyasına ilk gelişimizde) bir anahtarı alırken oyun kilitlenebilmektedir. Başka noktalarda da kilitlenme olabilir. Buraya geldiğinizde buradaki orjinal dil dosyasını (http://rapidshare.com/files/176959709/sh4yedek.rar) oyunun kurulu olduğu klasördeki data klasörüne (oyunu ayar değiştirmeden kurduysanız bu adres şöyledir: [C:\Program Files\Konami\Silent Hill 4\data]) atıp ilgili bölümü geçtikten sonra yine dil paketini kurabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Silent Hill 4 : The Room 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Silent Hill 4 : The Room 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Silent Hill 4 : The Room Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.