Toplam Yükleme : 10.664.552

Hide Folders 2009 3.x Türkçe Yama

Hide Folders 2009  3.x Tür Resmi
  • Boyutu:122 Kb.
  • Üretici:musadilek (Musa YILDIZ)
  • Tarih:30.12.2008
  • Bu Hafta: 79
  • Toplam:1.719
%100 İndirin
Aciklama:
Hide Folders 2009 3.X Türkçe Yama (Her Türlü Belge, Dosya, Klasör ve Sürücünüzü Kilitleyin veya Gizleyin Yani Koruyun)Virüslerden ve Kem Gözlerden %100 Korur....Bu programı hepinize tavsiye ederim.....Programın Üstün Yönlerinden Birkaçı:...Sınırsız sayıda belge, dosya, klasör, Hard disk vb. korunur.Böylelikle Korunmuş olan bilgilere Virüs vb. ulaşamaz.Ağdan Korunmuş olan Bilgilere Ulaşılamaz.Kısaca Şifresiz Kimse Bilgilerinize Ulaşamaz.İstediğimiz dosyayı vb. bulunduğu konumda şifreleme ve gizleme yapabiliyoruz.Türkçe Dil Desteği Vardır.İsteğe bağlı Windows Explorer bütünleştirmesi yani Mouse sağ tıka eklenebilme vardır.Sürükle bırak özelliği vardır.İster yazma koruması, ister gizleme, ister şifreleme yapabiliyor.(Yazma Koruması(sadece okuma), Dosya Gizle, Dosya Kilitle, Gizle ve Kilitle) istersek korunanları görünür fakat silinmez yapabiliyoruz. Yetkisiz kullanıcılara karşı şifre koruması mevcuttur. Program kendinin kaldırılmasını engelliyor hatta kendini görünmez bile yapıyor, istersek kaldırma bilgisi gizliyor. Güvenli modda bile korunanlara ulaşımı engelliyor. 32-64 bit desteği, XP ve Vista uyumluluğu vardır. vb. üstün yönleri vardır.... Eski versiyonlara göre bazı farkları:...- Yazma Engelleme Koruması, (Örneğin; Belirttiğimiz klasör içindeki verilere ulaşıp içinden veri alabilir fakat klasör içerisine veri yazamayız.) - Görsellik, - Korumalı bölümlere istediğimiz .exe nin ulaşabilmesini seçebilme özelliği. Daha geniş bilgi için http://www.fspro.net/adresine bakınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Hide Folders 2009 3.x 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Hide Folders 2009 3.x 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Hide Folders 2009 3.x Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.