Toplam Yükleme : 10.657.387

Advanced Pic Hunter 3.5 Türkçe Yama

Advanced Pic Hunter 3.5 Tü Resmi
  • Boyutu:114 Kb.
  • Üretici:Ali Koç
  • Tarih:03.01.2009
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:869
%100 İndirin
Aciklama:
Advanced Pic Hunter 3.5 internet üzerinden resim indirme, arama ve görüntülemek için kullanabileceğiniz faydalı bir programdır. Bir sitedeki tüm resimleri ya da sizin belirlediğiniz kriterlere uyan resimleri Advanced Pic Hunter ile kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Normal şartlarda el ile bir web sitesindeki tüm fotoğrafları indirmek oldukça uzun zaman alan ve yorucu bir işlemdir. Zaten böyle bir şey, bir müddet sonra insanı bıktırır.
Advanced Pic Hunter ile resimleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Program, yazmış olduğunuz adrese erişir, web sitesini analiz eder ve ardından tanımlı resim türlerini (GIF, JPG) web sitesinden indirir. Programa sadece iş vermek yeterli; siz başka işlerle uğraşırken o resimleri arka planda indirmeye devam eder.
Karışık ve detaylı ayarları da olmadığı için rahat bir şekilde kullanılabilir. Programın kaydetmiş olduğu resim dosyalarına kendi klasöründen erişip buradan düzenlemeler yapacağınız gibi, indirme ekranından da kopyalama, silme, taşıma işlemlerini yapabilirsiniz. Program BMP ve JPEG resimleri arasında dönüştürme işlemi de yapabilir.
Eğer vekil sunucu kullanıyorsanız, proxy desteği sayesinde gerekli yerlere bilgileri girdikten sonra arama işlemi yaptırabilirsiniz. Ayrıca dosya boyutunu 'min-maks.' değerleri kurup sadece belirlediğiniz boyutlardaki resimlerin indirilmesini de sağlayabilirsiniz.

indireceğiniz bu dil eklentisiyle Advanced Pic Hunter 3.5 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Advanced PicHunter 3.5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Advanced Pic Hunter 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Advanced Pic Hunter\language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz AdvancedPicHunter programını farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı açıp view menüsünden language ve Turkish seçeneğini seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Advanced Pic Hunter 3.5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Advanced Pic Hunter 3.5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Advanced Pic Hunter 3.5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.