Toplam Yükleme : 10.707.973

Easy Digital Photo Recovery 2.0 Türkçe Yama

Easy Digital Photo Recover Resmi
  • Boyutu:128 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:05.01.2009
  • Bu Hafta: 117
  • Toplam:2.079
%100 İndirin
Aciklama:
Easy Digital Photo Recovery, sabit disk, flaş kartlar gibi herhangi bir depolama ortamından yanlışlıkla sildiğiniz resimleri ve fotoğrafları kurtarabilen bir programdır. Bilgisayar , SD Card, MMC Card ve flashdisk gibi ortamlardan silinmiş resim ve fotoğrafları tarayıp, bulduğu dosyaları bir klasör içinde gösterebilir. Daha sonra bunları geri alabilirsiniz. Program sayesinde Dijital Fotoğraf Makinasıyla çektiğiniz fotoğrafların yanlışlıkla silinmesi artık sorun olmaktan çıkmıştır.
Program kurtarma işini tek bir algoritma içinde yapabiliyor. Analiz etmek istediğiniz diski seçtikten sonra tarama işlemi başlatılır ve çıkan sonuçlar bir öngörünüm penceresi içinde gösterilir. Bu kısımda ayrıca silinmiş dosyaların durumu da gösterilir. İyi durumda, kötü durumda ya da üzerine yazılmış gibi çeşitli bilgiler de mevcuttur.
Küçük boyutu ve kolay kullanımı sayesinde veri kurtarma işinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda ön plana çıkan dosya arama sihirbazından, bilgisayarınızda kurulu olan diskleri görebilirsiniz. Taramak istediğiniz diskin taraması başlatılır ve bulunan dosyalar bir klasör yapısı içinde gösterilir. Buradan kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesine bakabilir ve istediğiniz dosyayı tekrar geri kazanabilirsiniz.
Programın içinde bulunan dosya arama süzgeci sayesinde aramaları kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede geniş sonuçlar yerine daha dar alanda hızlı arama yapabilirsiniz. Belli bir tarih dilimine, boyuta, türe gibi arama süzgeci kurulabilir.
Çoğu veri kurtarma programları gibi bedava olan deneme sürümlerinde sadece kurtarılacak dosyayı bulup ön izlemesi gösterilir, ama satın almadan kurtarma işi yapmaz. Eğer programı satın aldıysanız ya da alacaksanız kurtarılacak veriyi mutlaka taradığınız diskin dışında bir yere kaydedin.
indireceğiniz bu dil eklentisiyle Easy Digital Photo Recovery 2.0 programını Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Dosya adı, boyutu, tarihi ya da kurtarma durumuna göre süzgeç düzenlenebilir
Yerel dosya ve klasör adlarını destekler
NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemini destekler
IDE, ATA ve SCSI sabit diskleri destekler
Windows 2000, 2003, XP ve Vista işletim sistemleriyle çalışır
Biçimlendirilmiş medya aygıtlarından resim kurtarabilir
Arama hızı ayarlanabilir
Bir dosya DOS komut sistemi içinde silinse bile kurtarılabilir
Geçici dosyalar, klasörler ve geçici internet dosyaları arama sonuçlarında ayrı tutulabilir
PSD, PDD, DWG, DXF, CR2, CDW, CDR, DCD, EPS, EMF, ERF, FH, RAF, GIF, 3FR, ICO, JPG, DCR, MEF, PNG, SCT, X3F, SDR, TGA, WMF, XAR, TIF, CUR, ANI, ASR, MID, MP3, MPG, OGG, MOV, QT, RAM, RD, SWF, WAX, WMA, WMV, WM, AEJ, JAR, RAR, ZIP gibi çok sayıda dosya türünü destekler
Canon, Nikon, Olympus, Sony, Samsung, Epson, Fuji, Hasselblad, Kodak, Mamiya, Minolta, Pentax, Sigma, Sony ve diğer kameralardan silinmiş dosyaları kurtarabilir
Yamayı kurmaya başlamadan önce Easy Digital Photo Recovery 2.0 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Easy Digital Photo Recovery 2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\MunSoft\Easy Digital Photo Recovery klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Yama kurulduktan sonra program otomatik olarak Türkçe olacaktır. Eğer program Türkçeleşmemişse sırasıyla Options butonuna ve Language butonuna tıklayınız. Son olarak Açılan kutucuktan Turkish seçeneğini seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Easy Digital Photo Recovery 2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Easy Digital Photo Recovery 2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Easy Digital Photo Recovery 2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.