Toplam Yükleme : 10.710.587

Search Engine Builder Pro 2.59 Türkçe Yama

  • Boyutu:133 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:05.01.2009
  • Bu Hafta: 72
  • Toplam:572
%100 İndirin
Aciklama:
Web sitenizi ziyaret eden birçok ziyaretçi genellikle belirli bir bilgiyi arar. Ziyaretçilerin istedikleri bilgileri bulması uzun zaman alırsa bu, onların bir kısmının siteyi terk etmesine yol açabilir. Site içinde hızlı bilgi arama ve sonuca ulaşma ziyaretçi açısından memnuniyet, site sahibi açısından da ziyaretçinin daha fazla sitede kalmasını sağlar.
Search Engine Builder Professional site içi arama motoru oluşturmaya yardımcı olan programdır. Bu site içi arama motoru sayesinde ziyaretçiler site içindeki istedikleri ya da aradıkları bilgiye daha hızlı ulaşabilirler. Tüm web sitesini hızlı bir şekilde indeksleyerek arama motoru için derleme yapar.
Web sitenizde arama yapmak için gelen ziyaretçi için pratiklik hemde zamandan tasarruf sağlamış olur. Arama motoru tasarımını basit ve gelişmiş olarak da düzenleyebilirsiniz. Birden fazla siteniz varsa siteniz için özel şablonlar yoluyla arama motoru yapabilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Search Engine Builder Pro 2.59 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Search Engine Builder Professional 2.59 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Search Engine Builder Professional\language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı açıp View menüsünden Language ve Turkish seçeneğini seçtiğinizde program Türkçe olcaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Search Engine Builder Pro 2.59 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Search Engine Builder Pro 2.59 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Search Engine Builder Pro 2.59 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.