Toplam Yükleme : 10.654.575

EZ Extract Resource 2.8 Türkçe Yama

  • Boyutu:125 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:05.01.2009
  • Bu Hafta: 42
  • Toplam:563
%100 İndirin
Aciklama:
EZ Extract Resource, dosyalarda gömülü halde bulunan resim, müzik, gibi kaynakları çıkarmanıza yarayan bir uygulamadır. EZ Extract Resource 2.8 ile bilgisayarınızda bulunan her türlü kaynaktan Simge, bitmap, imleç, midi, Wave gibi çeşitli nesneler çıkartabilirsiniz. Program belirlediğiniz dosya ve klasörleri tarayarak istediğiniz kriterlere uygun kaynak dosyalarını yine belirlediğiniz bir konuma kopyalar.
Program EXE, DLL, OCX, SYS, SCR, AX, NET, CPL gibi tüm dosyalarda arama yapabilir. Bu dosya türlerinden istediğiniz herhangi bir doya türünü ya da tüm dosya türlerini otomatik olarak taratabilirsiniz. Tarama sonunda program ya da oyunlarda gördüğünüz ancak kopyalayamadığınız resim, ikon, müzik gibi dosyaları ayrıştırarak üzerinde çalışabilirsiniz.
Standart kaynakları çıkartabilir: Simge, imleç, bitmap (BMP), JPEG, GIF, WAV, AVI, midi, AniCursor gibi
Tanımlanmamış diğer kaynakları da çıkartabilir
Takip eden dosya türlerinden kaynak araması yapabilir. EXE, DLL, AX gibi
Yüksek ayarlama: Sürücü, yol ya da dosya taraması yapabilir. Seçmiş olduğunuz kaynaklardan ya da tüm kaynaklardan veri arayabilir
Kaynak dosya yönetimi ve görünümü: EZ Extract Resource ile kaynak dosyaları yönetebilir ve Windows Gezgini'ndeki gibi kaynak resimlere bakabilir ya da sesleri dinleyebilirsiniz
Yamayı kurmaya başlamadan önce EZ Extract Resource 2.8 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı EZExtract Resource programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\EZ Extract Resource\language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı açıp view menüsünden language ve Turkish seçeneğini seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde EZ Extract Resource 2.8 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce EZ Extract Resource 2.8 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra EZ Extract Resource 2.8 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.