Toplam Yükleme : 10.662.500

Mr. Captor 3.50 Türkçe Yama

  • Boyutu:134 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:07.01.2009
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:703
%100 İndirin
Aciklama:
Mr. Captor ile bilgisayarınızdaki pencerelerin, menülerin, imleçlerin, renklerin, DVD ve medya oynatıcıların, DirectX, Direct3D oyunların, Flash slayt gösterilerinin, uzun web sayfalarının, PDF ve DOC'ların ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz. Üstelik Bedava.
Yakaladığınız bu görüntüleri BMP, JPEG, PNG, GIF, ICO vb. çeşitli grafik biçimlerinde kaydedebilirsiniz.
Ayrıca MrCaptor 3.5 programı; EXE, DLL, SCR, OCX dosyalarından resimleri seçip çıkartabiliyor.
indireceğiniz bu dil eklentisiyle Mr Captor 3 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Mr. Captor 3.50 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Mr. Captor 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Fox Magic\Mr. Captor 3.50 klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak Options menüsünden Prefences seçeneğine tıklayınız. Açılan pencerden Other butonuna tıklayınız. Alt kısımda bulunan dil seçeneğinden Turkish seçeneğini seçip onayladığınızda program tamamen Türkçe olacaktır.d


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Mr. Captor 3.50 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Mr. Captor 3.50 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Mr. Captor 3.50 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.