Toplam Yükleme : 10.654.574

MailList Express Pro 6.25 Türkçe Yama

  • Boyutu:110 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:05.01.2009
  • Bu Hafta: 43
  • Toplam:626
%100 İndirin
Aciklama:
MailList Express Pro hızlı e-mail gönderme programıdır. Program ile listenizde bulunan mail adreslerine düzenli bir şekilde reklam ve bilgilendirme amaçlı e-postalar gönderebilirsiniz. MailList Professional ile yazılan iletiyi adres defterinizde bulunan tüm adreslere yada belirlediğiniz adreslere aynı anda yollayabilirsiniz.
Mail List Express Pro işiniz için bir pazarlama aracı sayılabilir. Abone veya müşterilerinize haber duyuruları gönderebilirsiniz. Program birçok SMTP/POP3 hesabını da destekler. Harici SMTP sunucu yoluyla ileti gönderebilir. Program HTML iletileri, düz metin iletileri, eklenti resim gönderme gibi özelliklere de sahiptir. İletileri program içinden yazabileceğiniz gibi, harici bir konumdan da metinleri yapıştırabilirsiniz.
indireceğiniz bu dil eklentisiyle MailList Express Pro 6.25 programını Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Listeye dahil edilecek ve hariç tutlacak adresleri ayarlayabilir
Benzer e-postaları silebilir
Listedeki fazlalıkları temizleyebilir
Gönderilecek listeye zamanlayıcı ekleyebilir
ISP yoluyla posta gönderebilir
MS Excel'den listeler alabilir ya da gönderebilir
Çeşitli ayırıcı karakterler kullanabilir
E-posta adres doğrulaması yapabilir
Çoklu SMTP/POP3 hesabı destekler
Listeleri belirli kriterlere göre süzebilir
Gelişmiş postalama liste süzgeci
Metin/CSV dosyalarından postalama listesi alır/gönderir
E-postaları birleştirebilir
Kelimeleri bul ve değiştir seçeneği
DB yapıcı teknolojisi
Sınırsız postalama projesi
Dosya eklenti desteği
Postalama listesi düzenlenebilir
HTML biçiminde posta yollayabilir
Log (günlük) dosya desteği
Yamayı kurmaya başlamadan önce MailList Express Pro 6.25 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı MailList Express Pro 6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\MailList Express Pro klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı açarak About menüsünden Language ve Turkish seçeneğini seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde MailList Express Pro 6.25 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce MailList Express Pro 6.25 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra MailList Express Pro 6.25 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.