Toplam Yükleme : 10.660.884

Easy Watermark Creator 2.1 Türkçe Yama

  • Boyutu:126 Kb.
  • Üretici:TRyama.Net
  • Tarih:07.01.2009
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:622
%100 İndirin
Aciklama:
Easy Watermark Creator; web ortamında ve diğer medya ortamlarında resimlerinizi ve fotoğraflarınızı gayri resmi kullanımdan korumak amacıyla, filigran ekleyerek korumaya çalışan bir programdır.
Bu program ile resim ve fotograflarınıza filigran ekleyerek web ortamında korunmasını sağlayabilirsiniz. Program resim ve fotograflarınıza imaj, metin ve tarih olmak üzere üç degişik şekilde filigran ekleyerek koruma sağlar. Programın kayıtsız olan ücretsiz sürümünde çıktı olarak demo yazısı bulunur. Bu nedenle programı para ödeyerek satın almalısınız ve yasal olarak kayıt (register) etmelisiniz.
indireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle Easy Watermark Creator 2 programını tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Programın başlıca özellikleri:
BMP, JPEG (JPG), PSD, PCX, PNG, TGA, TIFF, GIF 'den imaj kaynağı yükler
Kaynak imaji yeniden boyutlar
Metin, imaj ve tarih şeklinde filigran ekleme
Saydam filigramı destekler
Filigran döşemeyi destekler
Filigran parametrelerini destekler
BMP, JPEG (JPG), GIF, PNG, PCX, PSD, TGA, TIFF, ICO resim biçimleri için filigranı destekler
Filigranı döndürür, çevirir, çoğaltır.
Fareyle filigran taşıma
JPEG sıkıştırma
Listeden seçili resimlere toplu filigran ekleme,
Sihirbaz modu ile kolay kullanım,
Kaynak dosya ve klasöre kısayol,
Popup menü
Yamayı kurmaya başlamadan önce Easy Watermark Creator 2.1 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Easy Watermark Creator 2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Easy Watermark Creator 2.1\international klasörüne kurulacaktır. Eğer siz EasyWatermarkCreator programını farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız
Daha sonra programı açarak Help Menüsünden Language seçeneğine tıklayınız. Açılan pencereden Türkçe seçeneğini seçerek OK butonuna tıklayınız. Program tamamen Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Easy Watermark Creator 2.1 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Easy Watermark Creator 2.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Easy Watermark Creator 2.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.