Toplam Yükleme : 10.707.974

Collection Studio 3.51 Türkçe Yama

  • Boyutu:131 Kb.
  • Üretici:Ali KOÇ
  • Tarih:07.01.2009
  • Bu Hafta: 81
  • Toplam:998
%100 İndirin
Aciklama:
Collection Studio, koleksiyon hazırlama, saklama ve düzenleme yazılımıdır. Program sayesinde hobi olarak ya da ticari amaçlarla bulundurduğunuz madalya, bozuk para, pul, CD, DVD, poster, film, kitap, kağıt para ve buna benzer çeşitli materyalleri bir arada toplayıp, bunları düzenleyip yönetebilirsiniz.
Collection Studio 3.51 ile çeşitli ülkelere ait bozuk para ya da kağıt paraları kolay bir şekilde programın veritabanına girebilirsiniz. Kayıt altına aldığınız para ile ilgili paranın değeri, ülke, değişim oranı, emisyon yılı, bayrak, katalog dizini, fiyatı, en-boy oranı, yatay-dikey oranı, seri numarası, imza sahibi, basım yeri, hammadde, bölge, barkod, kalite, resim ve özel alanlarla ilgili bilgiler kaydedebilirsiniz.
Aynı şekilde pul, poster, film, madalya gibi çeşitli araçları da koleksiyon içine dahil edip, bunlarla ilgili her türlü veriyi yazabilirsiniz. Collection Studio 3.5 kolay kullanımı ve fonksiyonel arayüzü sayesinde kullanıcının kolaylıkla programa adapte olmasını sağlamaktadır. CollectionStudio ile elinizdeki değerli arşivi hızlı ve detaylı bir şekilde oluşturup yönetebilirsiniz.
Bozuk para, kağıt para, pul, disk, poster, film, kitap gibi çeşitli araçlardan oluşan bir koleksiyon veritabanı oluşturabilir.
BMP, GIF, JPEG, PNG, TGA, PCX, WMF, EMF gibi tüm popüler resim türlerini destekler.
Önceden yüklenmiş 400'ün üzerinde web bağlantısı mevcuttur. Örneğin, Türkiye seçildiğinde kağıt ve bozuk para çıkaran devlet kurumlarının internet adresleri mevcuttur. Ayrıca siz de düzenleme yapabilirsiniz.
Belgelerinizi parolayla koruyabilirsiniz.
İstatiksel grafikler halinde gösterim yapabilir.
Koleksiyon TXT, XML, XLS, CSV, SQL dosya türü olarak dışarı çıkartabilir.
XML dosya uzantısıyla program içine dosya alabilir.
islami, ibrani, Tai, Budist, Mogol, Japon ve diğer tarihleri Gregorian (bizim de kullandığımız tarih biçimi) tarihine dönüştüren dahili tarih dönüştürücü mevcuttur.
Güçlü arama motoru sayesinde belli ölçülere göre arama yapabilir.
Barkod desteği mevcuttur.
Tüm ülkelerin kullandığı para birimi öğrenilebilir ve merkez bankalarına tek tuşla ulaşılabilir.
Görünümü HTML, RTF, TXT, XML, CSV olarak kaydedebilir.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Collection Studio 3.51 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı CollectionStudio 3.5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Collection Studio\Lng klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırıp View menüsünden interface language seçeneğine ve ardından Turkish seçeneğine tıklayınız. Collection Studio 3 tamamen Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Collection Studio 3.51 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Collection Studio 3.51 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Collection Studio 3.51 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.