Toplam Yükleme : 10.708.834

Brothers in Arms Road to Hill 30 Türkçe Yama v1.0

Brothers in Arms Road to H Resmi
  • Boyutu:641 Kb.
  • Üretici:EDELYE © TURKISHE
  • Tarih:20.11.2009
  • Bu Hafta: 593
  • Toplam:2.316
%100 İndirin
Aciklama:
Brothers in Arms Road to Hill 30 oyunu için hazırlanan Türkçe yamadır. Alt yazılar haricinde tüm içerik Türkçe yapılmıştır. Kurulum şifresi kaldırılmış ve tekrar yüklenmiştir.
Brothers In Arms şimdiye kadar çıkan en gerçekçi ve gelismiş 2. Dünya savaşı oyunlarından biridir. Gerek grafik ve hikaye gerekse yapay zeka tarafından bir çok artıları olan bu oyunda ABD'nin Nazi Almanya'sına saldırıya başladığı gün çarpışmış gerçek bir takımın hayatta kalma hikayesi anlatılmaktadır.
Oyunda canlandırdığınız karakter olan Onbaşı Matt Baker, Dönemin Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Roosvelt ile yüzyüze görüşmüş cesur bir askerdir. BIA Road to Hill 30 oyununda bu tür olaylar senaryo boyunca belgelerle kanıtlanmış ve size tarihi anları yeniden canlandırma şansı verilmiştir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Brothers in Arms Road to Hill 30 v1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Brothers in Arms Road to Hill 30 v1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Brothers in Arms Road to Hill 30 v1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.