Toplam Yükleme : 10.660.986

GençBeyin NetProtect 1.0b

  • Boyutu:138 Kb.
  • Üretici:Gençbeyin
  • Tarih:01.10.2002
  • Bu Hafta: 39
  • Toplam:1.459
%100 İndirin
Aciklama:
Birçok yetişkinin Internet konusundaki en büyük tereddütlerinden biri internetteki cinsel içerikli sitelerdir. Çocuğunuzun bu tip sitelere girmesini engellemek, istemdışı açılan sayfalarda bile karşılaşmasını engellemek istiyorsanız GençBeyin NetProtect sizin için biçilmiş kaftan.

NetProtect çocuğunuzun programı kapatma teşebbüslerini engellemek amacıyla Program Kaldırma (UnInstall) fonksiyonu içermemektedir. Diğer önemli bir husus ise programı kurduktan sonra programı bir daha kapatamayacağınızdır. Bu önlem yine çocuğunuz tarafından programın kapatılmasını engellemek içindir.Program Windows arayüzü (shell) ile bütünleşik bir sisteme yakın çalışır. CTRL+ALT+DEL ve benzeri tuş kombinasyonları programı kapatma yetisinden çok uzaktır. Program herhangi bir internet tarayıcısıyla(browser) kısıtlı değildir. Windows ortamında çalışan tüm tarayıcılarla uyumludur.
Program çalışabilmesi için VisualBasic 6.0 Runtime dosyalarına ihtiyaç duyar..!
Üreticiden: Programın silinmesi/kaldırılması ile ilgili bir bilgi için başvurmayınız. Bu bilgiler kesinlikle verilmeyecektir.
Uyarı: Programı kullanmaya karar vermeden önce açıklamaları iyice okumanız önerilir..!


Bu yamanın çalışması için sisteminizde GençBeyin NetProtect 1.0b'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce GençBeyin NetProtect 1.0b 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra GençBeyin NetProtect 1.0b Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.