Toplam Yükleme : 10.656.029

ACDSee Photo Manager 11 [2009] ve Türkçe Yaması

ACDSee Photo Manager 11 [2 Resmi
  • Boyutu:41024 Kb.
  • Üretici:Shanex
  • Tarih:17.01.2009
  • Bu Hafta: 72
  • Toplam:2.455
%100 İndirin
Aciklama:
Her bilgisayarda mutlaka olması gereken popüler resim gösterici programın son sürümünün Türkçe Yaması.
Program resim görüntülemek dışında pek çok medya dosyasını oynatabilmektedir (JPG, GIF, MP3, ZIP, MPEG vb.).
Bu program ile resimlerinizdeki kırmızı göz problemini düzeltebilir, resim keskinleştirmesi, parlaklık, doygunluk, renklilik, tebeşir etkisi ve çevirme gibi pek çok efekt ve düzenlemeler yapabilirsiniz.
Resimlerinizi düzenlemek sizin için zahmet olmaya başladıysa hiç düşünmeden kullanmanız gereken bu program mükemmel bir grafik aracıdır.
Kullanımı kolay arayüzü sayesinde amatör kullanıcılara da hitap etmektedir.
Programın içinde toplu dosya dönüştürme özelliğide bulunmaktadır.
HTML albüm üretimi, tak çalıştır türü dijital kameralar için destek ve TWAIN desteğinin yanı sıra Zip ve LHA sıkıştırılmış dosyalara göz atabilme de programın özellikleri arasında.
Küçük Resim görüntüleme fonksiyonu, dosya yönetim araçları, masaüstü duvarkağıdı ve kabuk düzenleme komutları gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.
Programın CD ve DVD ye yazma özelliği bulunmaktadır. HTML slayt gösterimleri hazırlayabilirsiniz.
Ayrıca resimlerinizi programın yeni filtreleri sayesinde daha kaliteli yazdırabilirsiniz.
bNot:/b Programın lisansı elinizde yoksa kurulum sırasında TRIAL bölümünü seçerek programı deneyebilirsiniz. Türkçe Yamayı kurmadan önce başlat çubuğunun sağ alt tarafında saatin yanında programın simgesini kapatmayı unutmayın. Program Türkçe Yama kurulurken kesinlikle kapalı olmalı. Aksi takdirde hata vericektir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ACDSee Photo Manager 11 [2009] ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ACDSee Photo Manager 11 [2009] ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ACDSee Photo Manager 11 [2009] ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.