Toplam Yükleme : 10.654.574

The World Browser 2.4.0.1 Final ve Türkçe Yaması

The World Browser 2.4.0.1  Resmi
  • Boyutu:2145 Kb.
  • Üretici:ShaneX
  • Tarih:18.01.2009
  • Bu Hafta: 53
  • Toplam:1.533
%100 İndirin
Aciklama:
Internet Explorer tarayıcısına alternatif ücretsiz bir uygulama. Özellikleri 1 ) TheWorld Browser çoklu ve farklı işlem mantığıyla çalışıyor, bu nedenle her bir pencere tamamıyla birbirinden bağımsız oluyor, bir pencerede oluşan problem sadece o pencereyi etkiliyor ve böylece kilitlenmelerin önüne geçiliyor. 2 )Diğer bir önemli özelliği reklamları bloklayıp, filtreleme temelli bir karaliste uygulayabilmeniz. Flash filtreleme, yakınlaştırma/uzaklaştırma, kolay proxy değişikliği, otomatik form doldurma, mouse hareketleri, hızlı tuşlar, sürükle&bırak gibi güzel özelliklerinin yanında bir download yöneticisi de içeriyor indirmeler yarım kaldıgında sonradan kaldığı yerden devam edebiliyor.. 3)En Önemli Özelliklerinden Birisi İse Otomatik Form Doldurucusu Önceden Bilgilerinizi Giriyorsunuz Ve Bir Siteye üye olacağınız zaman Kendiliğinden Dolduruyor Forumları Zaman Tasarruf Edebilirsiniz)Tema Desteği Bulunmaktadır..


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The World Browser 2.4.0.1 Final ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The World Browser 2.4.0.1 Final ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The World Browser 2.4.0.1 Final ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.